Dyżur wakacyjny

Wakacje left

Przedszkola – dyżury wakacyjne 2024.

Na stronie Biura Edukacji m.st. Warszawy – https://edukacja.um.warszawa.pl  ukazała się informacja na temat planowanych terminów dyżurów wakacyjnych w warszawskich przedszkolach .

W lipcu i sierpniu 2024 r. przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych zorganizują zajęcia przez 3 tygodnie. Na pozostałe 6 tygodni będzie można zapisać dziecko do innego przedszkola/szkoły.

Zapisy na dyżur wakacyjny rozpoczną się w kwietniu br. i będą prowadzone przy pomocy elektronicznego systemu zapisów. Więcej informacji o terminach i zasadach zapisów zostanie opublikowane w lutym br.

Z godnie z przedstawionym harmonogramem Przedszkole Nr 244 będzie prowadziło dyżur   w okresie 12 sierpnia – 30 sierpnia br.

Uwaga! Ze względu na planowany remont Przedszkola nr 244 dzieci będą uczęszczały do Przedszkola Nr 305 przy ul. Bryły 8.
Opiekę nad dziećmi podczas dyżuru będą sprawowały nauczycielki i pracownicy Przedszkola Nr 244.