Przedszkole_nr_244_01
Baner 3_small
Przedszkole_nr_244_03
Przedszkole_nr_244_04

Przedszkole nr 244 "Niegocińskie Skrzaty"
ul. Niegocińska 9
Tel: (22) 843 30 49
e-mail: przedszkole.nr.244@neostrada.pl

„Łamańce językowe”-zabawy językowe z panią Moniką

mgr Monika Bijata- w ramach działań profilaktycznych przeprowadziła w październiku i listopadzie 2019r warsztaty językowe dla dzieci i rodziców, pokazując proste, do realizacji w każdej chwili dnia  zabawy językowe dla dzieci. Ogólnie wiadomo, że ćwiczenia artykulacyjne nie należą do ulubionych przez dzieci. Dlatego każda sytuacja naturalna /spacer, wspólna zabawa, czytanie książeczki, kąpiel/ mogą zostać wykorzystane do ćwiczeń i zabaw językowych. Rodzice otrzymali propozycje zabaw do domu.
Przypominamy ,że dzieci uczęszczające na zajęcia logopedyczne mają prowadzone zeszyty, w których są propozycje zabaw i ćwiczeń do codziennego wykonywania w domu. Zachęcamy do ich systematycznego wykonywania z dzieckiem w domu ponieważ naturalne sytuacje i systematyczność sprzyjają prawidłowemu rozwojowi dzieci.
Zachęcamy do zapoznania się z artykułami dotyczącymi rozwoju mowy dzieci oraz propozycjami ćwiczeń logopedycznych umieszczonymi  w zakładce ciekawe artykuły.

P244 Zabawy językowe 01
P244 Zabawy językowe 02
P244 Zabawy językowe 03

Przedszkole nr 244 "Niegocińskie Skrzaty"